Wereldjongerendagen 2018

Het grootste jongerenevenement ter wereld! Wil je meegaan?

De WJD is het grootste jongerenevenement ter wereld en trekt jongeren uit de gehele wereld. Er worden rond 4/5 miljoen jongeren uit hele wereld verwacht in Panama om het geloof te vieren. WJD betekent dan ook: vrienden maken, culturen leren kennen, feest vieren en het geloof beleven. In Januari 2019 vinden de Wereldjongerendagen (WJD) plaats in Panama. Deze bestaan uit deelname aan het hoofdprogramma in Panama Stad, waarbij ook paus Franciscus aanwezig zal zijn. Voorafgaand  daaraan zullen de  jongeren ook enkele dagen in gastgezinnen verblijven, om contact te leggen met lokale jongeren en jongeren uit andere werelddelen.  De WJD is bedoeld voor jongeren van 18-30 jaar. Het is een katholiek evenement maar jongeren van alle geloofsovertuigingen zijn welkom.

15 of 16 januari 2019 vertrekken de jongeren en rond 31 januari  komen de jongeren weer terug in Maastricht. We overwegen om bij voldoende belangstelling, deze reis uit te breiden met een bezoek van 4 dagen aan Mexico.  Er zijn verschillende spaaracties voor de jongeren die meewillen om te sparen voor de reis. Wil je meegaan Of heb je nog vragen over de reis, kun je contact opnemen met kapelaan Anu Kalarickal- anuantony25@gmail.com of met kapelaan Kapelaan G.Dölle – georgedoelle@gmail.com.

Praktische informatie:

  • Op zondag 25 maart
  • Leeftijd: 17-30 jaar georgedoelle@gmail.com
  • Waar: Swalmerstraat 100 te Roermond
  • Tijd: 14.00-19.00 uur
  • Aanmelden: Verplicht, in verband met het avondeten
  • Kosten : gratis.

Namens begeleiders Kapelaan Anu Antony Kalarickal

Plaats een reactie